31-01-2019 17:05
137
Gümrük Bölge Müdürü MGC'yi ziyaret etti
Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Fikret Erol Mersin Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, MGC Başkanı Turgay Demirtaş’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.


Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Fikret Erol Mersin Gazeteciler Cemiyeti’ne gelerek Başkan Turgay Demirtaş’ı ziyaret etti. Demirtaş’ın MGC Başkanlığını kutlayan Fikret Erol, “Yeni görevinizde hem size hem de Mersin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar diliyorum.” dedi. 26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlamaları sonrası MGC’yi ziyaret eden Gümrük Bölge Müdürü Fikret Erol gümrüğe zamanın ruhunu yakalayarak yaklaşmak gerektiğini ifade ederek, “Gümrük hadisesine dünyada yaşanan trendler, gelişen teknolojiyle eş zamanlı bir uyum içerisinde, çağdaş bir anlayışla hizmet vermemiz gerekiyor. Ulusal boyuttan ziyade uluslararası düşünerek, dünyadaki gelişmeler de dikkate alınarak, alt ve üst yapı yatırımlarımızı buna göre yapmak durumundayız.” şeklinde konuştu.

Fikret Erol, konuşmasını 26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlamalarında kendilerini yalnız bırakmayan basın mensuplarına teşekkür ederek sonlandırdı.


( 137 Okunma )